karavan_galeri62

Covid-19 Keyfinizi Kaçırmasın

Son zamanlar da artan Covid-19 salgını hayat standartlarımızı kısıtlaması ile eve kapanmak zorunda kaldığımız bugünler de, rahatlayacağımız ve kendinizi dinleyeceğiniz bir tatil oldukça uzakta görünmektedir.

Salgınla beraber kalabalık ortamlardan uzak durmamız gerekmektedir. Bu durum insanlar üzerinde  psikolojik etkisi oldukça yüksektir. Eve kapandığımız bu günlerde rahatlayacağımız ve bir nebze de olsa bulunduğumuz ortamdan uzaklaşmamız gerekmektedir. Ancak kalabalık ortamlardan uzak durmamız gerekmemiz gerçeği göz önüne alındığında bu oldukça zor görünmektedir.

Yapılan araştırmalara göre salgından uzaklaşmak ve kendisini dinlemek isteyenlerin ilk tercihleri Karavanla Tatil olduğu ortaya çıkmaktadır. Karavanla Tatil kalabalık ortamdan uzaklaşmak ve uygun yerler de tatillerine devam edebilme şansı sağlamaktadır.

Tatilin yanında birçok kişi de işlerini karavanlar üzerinden yaptığı yapılan araştırmalarında gözlenmektedir.

Most living animal species are in the Bilateria, a clade whose members have a bilaterally symmetric body plan. The Bilateria include the protostomes—in which many groups of invertebrates are found, such as nematodes, arthropods, and molluscs—and the deuterostomes, containing both the echinoderms as well as the chordates, the latter containing the vertebrates. Life forms interpreted as early animals were present in the Ediacaran biota of the late Precambrian. Many modern animal phyla became clearly established in the fossil record as marine species during the Cambrian explosion, which began around 542 million years ago. 6,331 groups of genes common to all living animals have been identified; these may have arisen from a single common ancestor that lived 650 million years ago.

Comments are closed.