Akdeniz Bölgesinde Karavanla Gezilecek Yerler

Sıcak, temiz ve açık denizleriyle Türkiye’nin reklam yüzü sahillere, dergi kapaklarına materyal çıkaracak manzaralara sahip Akdeniz Bölgesi’nde karavanla gezilecek yerler:

Demre (Antalya)

Antalya deyince akla ağaçlardan yayılıp koku hafızamızda yer eden limon ve portakallar geliyor. Hem sıcak renkleri hem ferah kokuları bu bölgenin her yerini direkt 1-0 önde başlatıyor. Demre bölgesi ise Antalya’nın kalabalık merkezinden uzak, temiz, karavan için gerekli imkanlara sahip karavan parkları ile tercih edebileceğiniz yerlerden. Ayrıca bir çok karavan ve kamp alanı evcil hayvanlarınız ile tatil yapmanıza da imkan sağlıyor. Gitmişken tekne turları ile de gününüze hareket katmayı, koyları gezmeyi unutmayın.

Kaş (Antalya)

Türkiye’de tatilin en gözde yerlerinden biri şüphesiz ki Kaş/Antalya. Karavancıların ve kampçıların da doğa ile baş başa kalmak için bu güzel bölgede vakit geçirecekleri bir çok seçenekleri var. İster karavan parkları ister bakir koylar, isterseniz de ormanlık alanlar Kaş’ta huzurlu bir seyahat için sizleri bekliyor. Ölmeden önce görülmesi gereken yerlerden biri kesinlikle Kaş’tır. Karavanınız ile gidecek bir yer arıyorsanız asla atlamamanız gereken bir rotadır.

Olympos (Antalya) 

Olimpos’u bilmeyeniniz yoktur. Sıra sıra kamp, karavan ve bungalov için tesisler buluyor. Bu yüzden en çok alternatife sahip olduğunuz bölge. Olympos’ta karavan kampı yapmak istiyorsanız elektrik, temiz su, duş, tuvalet gibi konularda endişe duymanıza gerek yok. Ayrıca kamp alanları ile sahil şeridini bir sit alanı bölüyor. Olimpos Antik Kenti, sahile inerken geze geze içinden geçerek gidebileceğiniz harika bir ambians. Kekova tekne turları ve yürüyüşler gibi bir çok alternatif etkinlik bulunan Olimpos’ta sıkılmanız pek mümkün değil.

Siz de hayalinizdeki karavanı ürettirmek için bizimle iletişime geçin!

Comments are closed.